2 Week Turmoil HC Solo

[Removed by Support]

Swoją polityka omamiają ludzi, że ile to niby chajsu wkładają w te gówniane serwery, a tak naprawdę do kieszeni ładują bo z tego co widziałem to nikt z nich biedy nie klepie (patrząc na to ile ważą).

Wszystko na ten temat.


EDIT: By the way. Miało nie być porcupine goliatha, a dzisiaj go miałem i to zaraz jak zacząłem nową postać. Pozdro dla was kurwa, pozdro.
Zuletzt bearbeitet von Isaac_GGG um 28.07.2017, 17:32:08
[Removed by Support]

Obecnie trwają 3 duże eventy + legacy sc/hc i ich wersje ssf + beta 3.0, więc to chyba oczywiste że serwery są okrutnie obciążone. Serwery d3 stabilniejsze? Nie dziwota, bo gra w to już tylko garstka ludzi.
Purcupine goliath nie odbija już obrażeń, więc jest praktycznie nieszkodliwy: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1926130


"
Arh_Cayos54 schrieb:
Swoją polityka omamiają ludzi, że ile to niby chajsu wkładają w te gówniane serwery, a tak naprawdę do kieszeni ładują bo z tego co widziałem to nikt z nich biedy nie klepie (patrząc na to ile ważą).

[Removed by Support]
Zuletzt bearbeitet von Isaac_GGG um 28.07.2017, 17:33:14
For sure i could not find any info about this in related threads, what is average time after event when results will be posted?
...

Beitrag melden

Konto melden:

Meldegrund

Weitere Informationen: